Walentynki z Metin2
Dodane przez kumib dnia Luty 07 2010 15:31:54
Daleko na krańcu świata leżało tajemnicze państwo, które dzieliło się na 3 ogromne królestwa - Shinsoo, Chunjo i Jinno. Posiadały one część ziemi wspólnych, gdzie często dochodziło do starć i walk pomiędzy członkami owych społeczności. Rzadko wędrowano samotnie, najczęściej wszelkie wyprawy odbywały się w parach - małżeństwa przeżywały wspólnie wiele przygód poznając różne krainy i walcząc z przeciwnikami.
Mąż i żona zazwyczaj spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, razem zabijali podstępne potwory oraz często niszczyli mistyczne Kamienie Metin, z których wydobywali interesujące artefakty. Odwiedzali obce królestwa w celu odkupienia skarbów zdobytych przez innych oraz pojedynkowali się aby zdobywać zaszczytne uznanie.
Mimo, iż Kowalowi zdarzało się niszczyć powierzone mu w celu wzmocnienia przedmioty, a Biolog czasami kręcił nosem otrzymując zamówione towary, to nie poddawali się. Dzielnie walczyli zdobywając nowe artefakty dla nich obojga.
Pewnego dnia w czasie jednej z licznych wypraw na ich drodze pojawiła się tajemnicza postać otoczona poświatą i zapytała:
- Czy po tak wielu wędrówkach jesteście pewni swojej wspólnej siły?
Na co odpowiedzieli bez wahania:
- Tak, razem jesteśmy w stanie wszystko zrobić.
- A czy jesteście gotowi podjąć się wyzwania, aby dostarczyć mi kilka rzeczy? Jeśli tak to pojawcie się w wyznaczonym terminie, a podam wam ich listę. Pamiętajcie, że koniecznie musicie je dostarczyć razem. Udowodnijcie pozostałym śmiałkom, że wasze małżeństwo jest najlepsze, a zostaniecie nagrodzeni.


Dnia 13.02.2010 o godzinie 18:30 w grze oraz w odpowiednim temacie na forum zostanie podana lista 6 przedmiotów jakie należy zdobyć.
Trzy przedmioty musi dostarczyć kobieta, trzy pozostałe mężczyzna. W momencie oddawania ostatniego obydwoje małżonków musi znajdować się obok SGM.
3 małżeństwa z każdego królestwa, które jako pierwsze dostarczą komplet przedmiotów wygrywają.


Oto lista nagród, które zostaną wręczone w ciągu 48h od zakończenia eventu:
1 miejsce: Złoty Certyfikat dla obojga małżonków
2 miejsce: Srebrny Certyfikat dla obojga małżonków
3 miejsce: Brązowy Certyfikat dla obojga małżonków


Zabawa jest przeznaczona tylko dla małżeństw.

Aby wziąć udział w turnieju należy się zgłosić odpowiednio wcześniej tutaj:
Wszyscy: Event walentynkowy - zgłoszenia